Rulo Dijital Etiket Baskı

Dijital etiket baskı talepleri her geçen gün artıyor. Bu taleplere doğru olarak karşılık verebilmek adına profesyonel rulo dijital etiket baskı makineleri kullanmanız sizlere büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Rulo dijital etiket baskı makineleri ile hedeflediğiniz sayıdaki baskılarınızı çok kısa bir sürede hızlıca gerçekleştirebilmektesiniz. Ayrıca örnek taleplerini hazırlamanız da oldukça kısa sürede gerçekleşmiş olacaktır.

Çok sayıdaki baskı talepleri için yapmanız gereken sadece birkaç küçük ayar olmaktadır. Bunun dışında tüm baskı sürecinin takip edilmesi ve yönetilmesi rulo dijital etiket baskı makineleri tarafından dijital olarak sürdürülecektir. Matbaa makineleri portföyünüze katacağınız rulo dijital etiket baskı makinesi ile ürün portföyünüzü arttırabileceğiniz gibi teslim sürelerine de en hızlı cevap veren firmalardan bir tanesi olabileceksiniz. Dakikada 9m den daha fazla baskı elde edilmesi sizler farklı işlerinizle ilgilenirken baskının kesintisiz bir şekilde devam etmesini sağlayacaktır. Hedeflenen baskı adedine ulaşıldığında ise rulo etiket sarıcıda hazır bulunan etiketler son kullanıcıya teslimata hazır olacaktır.

Matbaa ekipmanları ve makineleri alanında gelişen teknoloji hem orta ölçekli hem de büyük ölçekli işletmelerin iş yükünün hafiflemesini sağlamaktadır. Ayrıca iş yükünün hafiflemesine paralel olarak iş süresinin kısalması ve iş yükü potansiyelinin artmasına da katkı sağladığı gibi müşteri sayınızın da artmasını sağlayacaktır. Matbaa makineleri alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek Grenmat ailesi olarak günümüz teknolojisini bünyesinde bulunduran tüm matbaa ekipmanlarını sizlere sunmaktayız.

Kısa sürede çok fazla baskı yapmanıza imkan sağlayan matbaa makineleri ile birlikte gücünüzün farkına varın. İş yükünü sizin omuzlarınızdan alarak üretim kapasitenizi geliştirmenizi sağlayacak bu ürün ile gün sonunda daha az yorulacak ve daha çok üretim gerçekleştirmiş olacaksınız.

Yüksek çözünürlüğe sahip olması baskı ürünlerinden alınan verimi artırmaktadır. Böylece dijital ortamda bulunan projenin gerçek hayata yansıması birebir oranda gerçek olmaktadır. Matbaa makineleri alanında profesyonel çözümler günümüz standartlarının yakalanmasını ve müşteri taleplerinin doğru olarak değerlendirilmesini sağlamaktadır.

Rulo Dijital Etiket Baskı makinelerinin sağlamış olduğu avantajı sadece matbaalar ve etiket üreticileri değil OEM üretim yapan büyük firmalarda bu elverişli makineyi bünyelerine katmak isteyeceklerdir. Kimyasal, kozmetik, deterjan, kuru gıda, içecek, hammadde gibi ürünler üreten büyük firmalar, fabrikalar, toptancılar, müşterilerinin taleplerini hızlı yerine getirmek için bünyelerinde rulo dijital etiket baskı makinesi bulundurmak isteyeceklerdir.

Rulo Dijital Etiket Baskı makinelerinin avantajlarını sıralamak gerekirse;

  • Ofis ortamında etiket baskı yapılabilmesi,

  • Kısa ve orta tirajlarda ekonomik üretim maliyeti

  • Hızlı teslimat, dakikalar içerisinde üretim

  • Minimum ya da sıfır stok seviyesi

  • OEM etiket üretimi

  • Değişken data ile her etikete farklı barkod, isim, seri numaralar, tarih v.s. yazılabilmesi

  • Güvenlik kontrollü etiket baskı imkanı

Birçok işletmenin üretim kapasitesini artırmak için tercih ettiği matbaa ekipmanları Grenmat güvencesi ile sunuluyor. İster sürekli isterse de dönemlik çalışmalar için yoğun tempoda çalışmaya artık hazır olabilirsiniz. Matbaa makineleri hedeflenen üretimi yerine getirmek için çalışırken sizler de diğer işlerinizle ilgilenmeye devam edebilirsiniz. İş yükünün artmasına rağmen işin tamamlanma süresi yenilikçi matbaa makineleri ile kısalmaktadır. Böylece daha fazla üretimi daha kısa sürede gerçekleştirmeniz mümkün hale gelmektedir.