Renkli Etiket Yazıcı

Renkli Etiket Yazıcı Çözümleri

Etiketleme sürecini profesyonel hale getirmek isteyen kurumlar için birbirinden değişik etiketleme teknolojilerinden bahsetmek gerekir. Özellikle endüstriyel kurumların ihtiyacı olan hızlı ve yüksek çözünürlüğe sahip etiketleme performansını sunacak yazıcı cihazlarının önemi asla inkâr edilemez. Endüstriyel çözümler için önemli olan husus bakım masrafları ve gereksinim minimum ama çalışma performansı maksimum olan bir yazıcı teknolojisidir. Hâlihazırda bu tip bir ihtiyacı karşılayacak etiketleme cihazlarından söz edebilmek mümkündür.

Endüstriyel etiketlemeye jet çözüm

Grenmat L901 endüstriyel yazıcı ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanılan ve sınıfının en fonksiyonel özelliklerine sahip cihazlarından birisidir. Rulodan ruloya veya daha farklı etiketleme tarzlarına kolay uyum sağlayan yapısı ve en önemlisi de yüksek kalite ve çözünürlük sunan performansı ile endüstriyel etiketleme ihtiyacını üst perdeden karşılayan üründür. Bu ürünü ayrıcalıklı kılan diğer bir özellik ise, hızlı ve seri baskı kabiliyetidir. Ayrıca, tasarımsal açıdan estetik, kolay yönetilebilir kontrol mekanizması, dijital gösterge ve yer kaplamayan ergonomik yapısı ile ön plana çıkıyor.

Endüstriyel çözümlerin yanı sıra daha küçük kapsamlı ihtiyacın karşılanması için de verimlilik esaslı çalışacak etiketleme cihazlarına ihtiyaç var. Bunlardan beklenilen ise, maliyet performans açısından kabul edilebilir bir başarı göstermeleri. Bu bakımdan tasarlanılan ve ofis ortamındaki ihtiyacı karşılayacak cihaz modellerinin en önemli özellikleri geleneksel dye mürekkepleri ile etiketleme yapmalarıdır. Bu mürekkep modeli ile elde edilen etiketlerin nemden uzak durmaları gerekir.

Her ne kadar ofis ortamı için gereken etiketleme cihazı da olsa belirli bir kaliteye sahip olması önem ifade eder. Kurumsal kimlikle ilgili baskıların söz konusu olması halinde düşük çözünürlüklü bir etiketleme şirket imajına olumsuz etki eder. Bu nedenle, kabul gören piksel aralıklarında etiketleme imkânı sunan cihazların tercih edilmesi oldukça önemlidir. L801 mürekkep püskürtme yöntemi ile çalışan yazıcı modeli ile 1600 dpi çözünürlükte etiketleme yapmak mümkündür. Bunun diğer anlamı yüksek canlılıkta renklere sahip bir etikettir.

Renkli etiket yazıcı ürünlerini tedarik etmeden önce işletme ihtiyacını belirlemek gerekir. Böylece, ihtiyaçlara göre tasarlanan yazıcı modellerinden en uygun olanını alabilir ve doğru ürün seçmenin avantajlarını yaşayabilirsiniz.