Kişiye Özel Etiket Uygulaması

Günümüzde artan rekabet ve gelişen teknoloji ile Dijital rulo etiket yazıcı üreticileri de üretmiş olduğu sistemlerine, yazılım ve donanım olarak çok farklı özellikler katmışlardır.

Bu farklı özellikler sadece etiket üreticilerinin işlerine değil son kullanıcıya ürün üreten firmaların pazarlama departmanları ya da ajansların bu konuda bilgi sahibi olması ile bu teknolojileri kullanması işlerine hız, verimlilik, maliyet avantajı, katma değer oluşturma, markalaşma, sahte ürünlerle mücadele, müşteri memnuniyeti ve sadakati gibi konularda firmalarına avantajlar katacaklardır.

Bu avantajlar içerisinde kişiye özel etiket üretiminde bir örnekleme yapmak gerekirse;

Marketlerde, AVM’lerde, fuarlarda, spor müsabakalarında, konserlerde ya da tanıtım günlerinde son kullanıcıya ürünlerini pazarlayan, pazarlamak isteyen ya da tanıtımını yapmak isteyen firmalar kişiye özel etiket uygulamasını kullanabilir. Ürün üzerindeki firma etiketlerinde kişiye özel uygulama için yer ayrılmasını sağlayarak etiketlerin üzerine “isim”, “tarih”, “kısa not” gibi müşterinin istediği yazıyı ürünün nihai alıcı ile buluştuğu noktada yazdırılması sağlanabilir.

Kişiye Özel Etiket Uygulaması

Eşine, kız arkadaşına, çocuklarına, arkadaşlarına, çalışanlarına ya da kendisine yapacağı bu özel etiketleme ile müşteri memnuniyeti, müşteri sadakati, katma değer oluşturma sağlanabilir. Çok farklı projelerin ve tasarımların yapılabileceği bu sistem sizin hayal gücünüz ile sınırlı.