Canon imagePROGRAF iPF9000S

Canon imagePROGRAF iPF9000S

Geniş Format Yazıcılar

Canon imagePROGRAF iPF9000S

Geniş format baskılama ortamlarında en iyi sonuçları almak için iPF9000S'yi tercih edin. Rakipsiz üretkenlik düzeyi sayesinde, göz açıp kapayıncaya kadar 60"(152cm) boyuta kadar üstün baskı.

Özellikler

Çift baskı kafasına sahip iPF9000S, 37,4 metre kare/saat gibi müthiş hızlarda baskı yapar.
8 renkli LUCIA pigment mürekkep sistemleri ile 100 yıla kadar ışığa dayanıklı baskılar.
Daha düşük işletim maliyeti için ekonomi modu

Yüksek Üretkenlik

iPF9000S kendi sınıfındaki en üretken 60" (152cm)yazıcıdır. Hız ile üretkenliğin mükemmel bileşimidir. Saatte maksimum 37,4 metre kare hız mümkündür ve çift baskı kafalı tasarımı ve 4pl mürekkep damlacıkları ile 2400 x 1200 dpi gibi inanılmaz bir çözünürlük sunar.

Toplam maliyeti daha düşük yüksek kalite çıktılar elde etmek için yeni Ekonomik Baskı Modu'na geçin. Bu mod, Photo Cyan ve Photo Magenta kullanımını düzenleyip mürekkep tüketimini %10 ila %20 düşürerek, kaplı ve kaplamasız kağıtlarda yüksek hızda 1200 x 1200 dpi çıktı alınmasını sağlar.

Yerleşik 80GB sabit disk sürücüsü depolama alanını artırırken Canon'un yenilikçi mürekkep tankı sistemi kartuşların çıkarılması gerektiğinde bile sürekli baskıya olanak verir. Yüksek kapasiteli mürekkep tanklarının 330ml ve 700ml seçenekleri vardır.

Yüksek Kaliteli Renk

8 renkli LUCIA pigment mürekkep sistemi, dinamik bir renk gamutu üretir ve gri rengin dahil edilmesi pürüzsüz tonlama ile daha az grenleşme oluşmasına yardımcı olarak canlı siyah/beyaz çıktılar oluşturur. Diğer özellikleri arasında çizilmelere karşı daha yüksek dayanıklık ve 120 yıllık ışığa dayanıklılık bulunur.

Tutarlı Renk

iPF9000s Canon'un ayrı baskı kafaları arasındaki renk farklarını sadece 10 dakikada ayarlayan renk kalibrasyon aracına sahiptir.

Kullanım Kolaylığı

Büyük LCD, kullanımı tamamen sezgisel hale getirir. iPF9000S aynı zamanda, yanlış kağıt beslemeleri sonucunda ortaya çıkan hataları azaltan otomatik eğrilik düzeltme özelliğine ve daha rahat bir çalışma ortamı sağlayan yeni bir fan ve havalandırması sistemine de sahiptir.

Katma Değer Sağlayan Yazılımlar

Çeşitli standart ve isteğe bağlı yazılım çözümleri, iPF9000S yazıcının sunduğu dikkate değer avantajları tamamlar.

Digital Photo Front Access, dijital kameralardaki dijital fotoğrafları bilgisayar ortamlarına aktararak müşterilerin fotoğraflarını postere koymadan önce sezgisel görsel araçlarla düzenlenmesine olanak verir.

Canon Photoshop Eklentisi, Photoshop'taki 16 bit görüntüleri imagePROGRAF yazıcılarda basmak için 12 bit görüntülere dönüştürme yeteneğine sahiptir.

Canon tarafından özel geliştirilen Canon PosterArtist, çeşitli şablonlar, yüksek çözünürlüklü ücretsiz görüntüler ve clipart resimler kullanarak dört basit adımda profesyonel görünümlü posterler, afişler ve ilanlar tasarlamanıza yardımcı olur.