Renkli Dijital Baskı Makinaları


Canon teknolojisi renkli dijital yazıcı ve dijital renkli profesyonel baskı çözümleriyle pazar yaratmayı sağlayan sayfa hacmi için süper kalite ve hız sunarak alandaki liderliğini devam ettirir. Çok sayıdaki renk kontrolleriyle yaygın renk yönetimi ve baskı işlemlerinizi geliştirmek için tasarlanan bir takım yardımcı yazılımlar dahil gelişmiş renk baskısını sunar. Canon renkleri sizi dijital renk pazarında en öne yerleştirir.

Canon imagePRESS C7010VP
Üretim ve kar olanaklarının habercisi imagePRESS C7010VP ofset baskı görünümündeki resim kalitesi ile olağanüstü üretim özellikleri sunar.
Canon imagePRESS C6010VP
imagePRESS C6010VP ile dijital renkli baskı yeni bir evrim geçirmektedir. Bu güçlü baskı, resim kalitesi özelliğini ofset baskı görünümünde sağlaması ile üretim olanaklarını bir sonraki aşamaya taşır.
Canon imagePRESS C6010S
imagePRESS C6010S, ofset gibi görünen görüntü kalitesi sunmak için, olağanüstü renk üretimi özeliklerini Océ PRISMAsync iş akışıyla birleştirir.
Canon imagePRESS C6010
Çok yönlü imagePRESS C6010 ile üretim olanaklarınızı geliştirin ve yeni uygulamalar keşfedin. Bu dijital renkli baskı ofset baskı görünmü uyandıran olağanüstü resim kalitesi sunar.
Canon imageRUNNER ADVANCE C9060 PRO
Üretim ortamlarına olağanüstü değer sunacak şekilde tasarlanan imageRUNNER ADVANCE C9060 PRO, mükemmel resim kalitesi, gelişmiş sonlandırma ve güçlü iş akışı entegrasyonu sunar.
Canon imageRUNNER ADVANCE C9070 PRO
Mükemmel görüntü kalitesi, gelişmiş sonlandırma ve güçlü iş entegrasyonunu birleştiren imageRUNNER ADVANCE C9070 PRO, kazançlı hafif üretimde bir sonraki adımdır.
Canon imagePRESS 7055i
Belge iş akışlarını geliştirmek için tasarlanan imageRUNNER ADVANCE C7055i, yüksek kaliteli baskı yetenekleriyle benzersiz değer sağlarken, gizli bilgilerinizi de korur.
Canon imagePRESS C1+
imagePRESS C1+ ile çarpıcı baskı olanaklarıyla dolu yepyeni bir dünyanın kapılarını açın.


Copyright © 2009 Madyo Web & Grafik Tasarım Hizmetleri