Canon imagePROGRAF iPF9100

Canon imagePROGRAF iPF9100

Geniş Format Yazıcılar

Canon imagePROGRAF iPF9100

Güzel Sanatlar ve Fotoğrafçılık Geniş Format Yazıcı serimizin en üst modeli olan iPF9100, size 60 inç-152 cm ye kadar baskılarınız için olağanüstü renkler ve müthiş üretkenlik sağlar.

Özellikler

60 inçe kadar olağanüstü renk üretimi için 12 renkli LUCIA pigment mürekkep sistemi.
Çift baskı kafası ile iPF9100 olağanüstü yüksek kaliteyi son derece hızlı sağlar.
Uygun maliyetli baskı teknolojisi
Gelişmiş yazılım seçenekleri sayesinde kullanımı kolay
Maksimum etki için kenarlıksız baskılar (42 inçe kadar)

Ayrıntılı Bilgi

Güzel Sanatlar ve Fotoğrafçılık uygulamalarında en kaliteli sonuçları vermek için tasarlanan Canon'un iPF9100 modeli, olağanüstü derecede doğru renkler ve canlı siyah ve beyazlar üreten, üstelik inanılmaz derecede uygun maliyetli 12 renkli LUCIA pigment mürekkep sistemine sahiptir.

Olağanüstü Renkle ve Harika Siyah&Beyaz

Canon'un inanılmaz 12 renkli LUCIA pigment mürekkep sistemi RGB ve CMY mürekkeplerinin yenilikçi bir şekilde bir araya getirilmesi sayesinde bütün renk tayfını çok iyi bir şekilde ve mükemmel bir denge içinde üretir. 30.720 püskürtme uçlu çift baskı kafası çok yüksek kalite, dengeli dağıtılan 4 pikolitre mürekkep damlacıkları üretir.

Siyah beyaz fotoğraf çalışmaları hiç bu kadar güzel gözükmemişti. Siyah, mat siyah, gri ve foto gri mürekkeplerin karışımı aslına sağdık fotoğrafçılık için inanılmaz derecede pürüzsüz ve grensiz gradasyon sağlar. Düğün fotoğrafçılığı, sünnet ve hızla artan yaşam tarzı portre çalışmaları gibi çok sayıda uygulamaya kapı açan ve 42 inçe kadar kenarlıksız olabilen baskılarınız en yüksek etkiyi bırakır.

iPF9100'ün bir başka önemli özelliği ise, 100 yıla kadar ışıktan etkilenmemesi (ışığa dayanıklılık) garanti edilen baskılar üreterek kalıcı eserler bırakmanızı sağlamasıdır.

Yerleşik renk kalibrasyonu aracı ile farklı zamanlarda aldığınız baskılar birbirleriyle tutarlı olur ve kalibre edilen yazıcı kurulduğunda bir başka harici aygıta gerek kalmaz.

Uygun Maliyetli ve Yüksek Düzeyde Verimli Baskılar

Mevcut çok sayıda mürekkebin yanı sıra bulunan iki ayrı gri mürekkep sayesinde, geleneksel sistemlerin aksine, diğer renkleri oluşturmak için renkleri karıştırmaya çok daha az ihtiyaç duyar ve böylece daha az mürekkebe ihtiyaç duyulur. Böylece harika sonuçlar son derece uygun maliyetlerle elde edilir.

Böyle yenilikçi bir sistem teslimat tarihlerinizden ödün vereceğiniz anlamına da gelmez. iPF9100, A0 taslak baskılarını sadece 2 dakikanın üzerinde bir süreyle basabilir. Yüksek Kapasiteli Mürekkep tankları (700ml) ile işlerinizi zamanında ve tutarlı bir şekilde yetiştirmenize yardımcı olan performansının yanında, baskı sırasında da değiştirilebilir.

Kullanıcı Dostu

Büyük LCD ekran iPF9100'ün kullanımını inanılmaz derecede basit hale getirip dikkatinizi başyapıtlarınızı yaratmaya vermenizi sağlar. Canon'un özel baskı sürücüsü, Canon'un yeni nesil renk yönetimi olan KYUANOS gibi gelişmiş sayısız özelliğe erişim sağlar. Buna karşılık basit kullanım için "Kolay Mod" özelliğini kullanıp, önceden yapılandırılmış ayarları kullanabilirsiniz. Geniş Format Yazıcınızın bağlantı özelliklerini ve becerilerini artıran Photoshop için bir eklenti olan Digital Photo Front Access dahil çeşitli yazılımlar ürünle birlikte verilir. Ayrıca Canon'un inanılmaz poster oluşturma yazılımı PosterArtist 2007'yi ekleyebilirsiniz.