Canon imagePROGRAF iPF8300

Canon imagePROGRAF iPF8300

Geniş Format Yazıcılar

Canon imagePROGRAF iPF8300

LUCIA EX 12 renkli pigment mürekkep sistemimizi kullanan iPF8300, 44" boyutuna kadar mükemmel baskı kalitesi ve rakipsiz çok yönlülük sağlar.

Özellikler

44" yüksek kaliteli baskılar
Yeni LUCIA EX 12 renkli pigment mürekkep sistemi
Baskı, prova, tasarım, reklamcılık ve perakende uygulamaları için tasarlanmıştır
80 GB sabit disk
RIPS, ortam ve iş akışlarıyla ek çok yönlülük
Öğrenmesi ve kullanması kolay

Temel Avantajlar

Canon'un büyük format pazarındaki itibarının üzerine kurulan iPF8300, grafik sanatı çalışanları için üretken hızlar, üstün baskı kalitesi, mükemmel güvenilirlik ve çok yönlülük sağlar. Dahili 80 GB sabit sürücü, çok karmaşık işlerde bile oldukça verimli baskı sağlar.

Mükemmel Baskılar ve Provalar

Üretim ve prova oluşturma ve ayrıca uzman fotoğraf uygulamalarının gereksinimlerini tam olarak karşılayan iPF8300, Canon'un en son ve en yenilikçi 12 renkli pigment mürekkep sistemi olan LUCIA EX'i kullanmaktadır. Bu LUCIA EX pigment mürekkep sistemi, geniş bir renk gamı, pürüzsüz gradasyon, daha bronzlaşma ve çizilmeye karşı yüksek düzeyde dayanıklı baskılar sağlamak için gelişmiş görüntü işleme teknolojisiyle birleştirilmiştir.

Sistem ayrıca karanlık alanlarda geliştirilmiş siyah üretimi ve gradasyon ifadesi sağlayarak fotoğraf baskısı uygulamaları için gereken mükemmel baskı kalitesini sunar.

Sayfa üzerinde gelişmiş metin ve satır hassasiyeti ve ayrıca mükemmel renk homojenliği yazıcının mükemmel bir hassas prova aygıtı olarak işlev görmesini de sağlar.

Ek Üretkenlik

iPF8300, hızlı sonuçlar sağlar. "Hot swap" mürekkep tankları, üretim sırasında değiştirilebilir ve maksimum 700 ml kapasitesi sürekli ve sorunsuz sonuçlar sağlar. Ayrıca 80GB sabit sürücü, karmaşık işlerde bile yüksek verimli işlem sağlar.

Son Derece Çok Yönlü

iPF8300, ICC profil tabanlı renk yönetimi sistemleriyle (CMS) mükemmel uyumluluk sağlar. Ayrıca birçok üçüncü taraf RIP satıcısıyla sorunsuz olarak çalışmak üzere tasarlanmıştır ve böylelikle üretim, fotoğraf ve prova uygulamalarını destekler. Maksimum çok yönlülük için birçok farklı ortam türü desteklenmektedir.

Zahmetsiz Çalıştırma

Büyük, parlak ve okuması kolay LCD ekran kullanımı kolaylaştırır.

Verimli Maliyet Yönetimi

Dahili maliyet yönetimi yazılımı, işlerin maliyetini takip etmeyi kolaylaştırır ve zaman içinde Yatırım Geri Dönüşü (ROI) hesaplamalarının yapılabilmesine olanak verir.