Canon imagePROGRAF iPF6300

Canon imagePROGRAF iPF6300

Geniş Format Yazıcılar

Canon imagePROGRAF iPF6300

Canon'un yeni LUCIA EX 12 renkli pigment mürekkep sistemine sahip olan iPF6300, üstün hassasiyet, zengin renkler ve grafik sanatı çalışanları için mükemmel çok yönlülük sağlar.

Özellikler

24 inç baskı üretimi
Yeni LUCIA EX 12 renkli pigment mürekkep sistemi
Baskı, prova, tasarım, reklamcılık ve perakende uygulamaları için tasarlanmıştır
RIPS, ortam ve iş akışlarıyla ek çok yönlülük
Öğrenmesi ve kullanması kolay

Temel Avantajlar

Canon'un büyük format pazarındaki itibarının temel alan iPF6300, grafik sanatı çalışanları için üretken hızlar, üstün baskı kalitesi, mükemmel güvenilirlik ve çok yönlülük sağlar.

Mükemmel baskı ve prova kalitesi Üretim ve prova oluşturma ve uzman fotoğraf uygulamalarının gereksinimlerini tam olarak karşılayan iPF6300, Canon'un en son ve en yenilikçi 12 renkli pigment mürekkep sistemi olan LUCIA EX'i kullanmaktadır. Bu LUCIA EX pigment mürekkep sistemi, geniş bir renk gamı, pürüzsüz gradasyon, daha bronzlaşma ve çizilmeye karşı yüksek düzeyde dayanıklı baskılar sağlamak için gelişmiş görüntü işleme teknolojisiyle birleştirilmiştir.

Sistem ayrıca karanlık alanlarda geliştirilmiş siyah üretimi ve gradasyon ifadesi sağlayarak fotoğraf baskısı uygulamaları için gereken mükemmel baskı kalitesini sunar.

Sayfa üzerinde gelişmiş metin ve satır hassasiyeti ile mükemmel renk homojenliği yazıcının aynı zamanda mükemmel bir hassas prova aygıtı olarak işlev görmesini sağlar.

Son Derece Çok Yönlü

iPF6300, ICC profil tabanlı renk yönetimi sistemleriyle (CMS) mükemmel uyumluluk sağlar. Ayrıca birçok üçüncü taraf RIP satıcısıyla sorunsuz olarak çalışmak üzere tasarlanmıştır ve böylelikle üretim, fotoğraf ve prova uygulamalarını destekler. Maksimum çok yönlülük için birçok farklı ortam türü desteklenmektedir.

Zahmetsiz Çalıştırma

Büyük, parlak ve okuması kolay LCD ekran kullanımı kolaylaştırır.

Verimli Maliyet Yönetimi

Dahili maliyet yönetimi yazılımı, her bir işin maliyetini takip etmeyi kolaylaştırır ve zaman içinde Yatırım Geri Dönüşü (ROI) hesaplamalarının yapılabilmesine olanak verir.