Canon imagePROGRAF iPF6000S

Canon imagePROGRAF iPF6000S

Geniş Format Yazıcılar

Canon imagePROGRAF iPF6000S

Poster ve tabela sektörleri için tasarlanan imagePROGRAF iPF6000S A1 (24") baskıları olağanüstü kalitede ve müthiş hızlarda yapar.

Özellikler

Son derece hızlı posterler ve tabelalar
Dinamik renk gamı için 8 renkli pigment mürekkep
Yerleşik renk kalibrasyonu ve otomatik eğrilik düzeltme
Kenarlıksız baskı
Canon PosterArtist Lite dahil sezgisel yazılımlar

Ayrıntılı Bilgi

iPF6000S, poster ve tabela sektörleri için tasarlanmış son derece hızlı, 8 renkli pigment mürekkep 24" (A1) geniş format bir yazıcıdır. 80GB sabit sürücü ve Canon'un güçlü yazıcı sürücüsü optimum verimlilik sağlarken PosterArtist Lite yazılımı zahmetsizce posterler oluşturmanıza yardımcı olur.

Olağanüstü Baskı Kalitesi

2400 x 1200 dpi gibi inanılmaz bir çözünürlükle göz alıcı posterler ve tabelalar üretin. iPF6000S, dinamik bir renk gamı ve pürüzsüz gradasyon üreten 8 renkli LUCIA pigment mürekkep sistemine sahip çift baskı kafasına sahiptir ve 2400 x 1200 dpi kalitesinde baskıyla göz alıcı posterler ve ilanlar üretir. Baskılar çizilmeye ve 100 yıllık ışığa dayanıklıdır.

Son Derece Üretken

Üretim hızına da yardımcı olun çift baskı kafası sayesinde iPF6000S, A1 baskıları yalnızca 1 dakikada yapabilir. Daha fazla depolama alanı için 80GB sabit sürücüye de sahiptir.

Tutarlı Renk

iPF6000S Canon'un ayrı baskı kafaları arasındaki renk farklarını sadece 10 dakikada ayarlayan renk kalibrasyon aracına sahiptir.

Kullanım Kolaylığı

Sahip olduğu bir dizi özellik iPF6000S'nin kullanımını son derece kolaylaştırır. Aygıtın üzerindeki geniş LCD ekran mürekkep düzeylerini gösterdiğinden asla hazırlıksız yakalanmazsınız. Ayrıca, otomatik eğrilik düzeltme baskılarınızın mükemmel derecede hizalı olmasını sağlar.

Harika Posterler ve Daha Fazlasını Oluşturun

Canon'un harika PosterArtist Lite yazılımı sayesinde önceden deneyiminiz olmasa bile bir profesyonel gibi poster tasarlayabilirsiniz. Çeşitli şablonlar, yüksek çözünürlüklü ücretsiz görüntüler ve clipart resimler kullanarak dört basit adımda profesyonel görünümlü posterler, afişler ve tabelalar oluşturabilirsiniz. iPF6000S göz alıcı posterler için kenarlıksız baskılar oluşturmanızı da sağlar.

Dijital kameralardaki dijital fotoğrafları içe aktarmak için Digital Photo Front Access'i kullanın ve poster tasarımlarınıza koymadan önce kullanışlı görsel araçlarla düzenleyin.

Canon Photoshop Eklentisi, Photoshop'taki 16 bit görüntüleri imagePROGRAF yazıcılarda basmak için 12 bit görüntülere dönüştürmenizi sağlar.