AJUHITEK

AJUHITEK

Güney Kore'de faaliyet gösteren AJUHITEK, 15.000m² lik bir alanda, yaklaşık 20 yıldır Otomatik Optikal Kontrolor (Automatic Optical Inspection Machines, PCB, Display, TSP.) sistemleri üretmekte olup, ayrıca Japonya’da da bir Servis Destek merkezi bulunmaktadır. Dünya genelindeki birçok dev firma için ( SAMSUNG, LG, SONY, HITACHI, SUMITOMO vb. ) mobil iletişim araçlarının, dokunmatik ekranların, LCD Ekranların kartlarının  ( PCB Board ), kalite kontrollerini yapan, çok farklı modellerde özel makineler üretmektedir. Üretimini yaptığı ürün ve lensler için alınmış olan birçok patent ve sertifikası bulunmaktadır (Lokal 22, Uluslararası 5 adet).

 

 Ajuhitek sürekli değişimi hedefleyen bir firmadır. Bu veriler ile dünyaca en güvenilir ve en başarılı firmalarından biri olarak, son 3 yıl içerisinde Grafik sektöründeki yerini Termal ve Konvansiyonel CTP üretimi ile güçlendirmektedir. Kullanıcılarına; en güncel teknolojik değişimleri ve kaliteyi sağlamaktadır. Ajuhitek Baskı Öncesi Ekipmanlar; UV Konvansiyonel ve Termal CtP sistemleri, Güçlü Lazer Teknolojisi   ( Multi-Channel ), Dikey ve Paralel Konfigürasyon seçeneği, 1bit TIFF dosya üretme özelliği, Müşteri Destek Garantisi ile Kusursuz ve Esnek Baskı Öncesi Çalışmaları hazırlamanıza yardımcı olacaktır.

 

   Felsefesi; bireylerin, hem kişisel kullanımlarında hem de profesyonel kullanımlarında ihtiyaçlarına en verimli şekilde katkıda bulunmaktır.